Волоконно-електричне гібридне ковзне кільце DHS100-18-4F
Короткий опис:
  1. Волоконо-електричне ковзне кільце серії Ingiant DHS100-18-4F малого розміру та легкої ваги
Деталі продукту
Теги продукту
Кільце для електричного ковзання серії Ingiant DHS100-18-4F із зовнішнім діаметром 100 мм, 18 виводів сигналу живлення та 4 виводи оптичного волокна, номінальний струм 15 А для живлення 2 А для сигналу, матеріал корпусу: алюмінієвий сплав, робоча швидкість 0-300 об/хв, невеликий розмір та легка вага.
Типові застосування
Системи дистанційного керування, передачі та керування цифровими та аналоговими сигналами
Радіолокаційні, антенні системи
Системи відеоспостереження
Опис назви продукту
DHS100-18-4F
  1. 1. Тип продукту: DH — електричне ковзне кільце
  2. 2. Спосіб встановлення: S-суцільний вал
  3. 3. Зовнішній діаметр: 100-100 мм
  4. 4. Номер схеми: 18-18 каналів
  5. 5. Номер волокна: 4F-4 волоконно-оптичні канали
  6. Наприклад: DHS100-18-4F, зовнішній діаметр кільця з суцільним валом 100 мм, 18 електричних каналів, 4 волоконно-оптичні канали
DHS100-18-4F
Технічні параметри волоконно-електричного ковзного кільця DHS100
Параметри оптичного волокна
Кількість каналів 4 кільця або на замовлення
Тип оптичного волокна Одинарний режим
Тип роз'єму LC
Внесені втрати <5 дБ
Зміна вставних втрат ≤±1,3 дБ
Втрата зворотного зв'язку >45B
Довжина косички 500 мм + 20 мм
Електротехнічний Механіко-технічний
Номінальний струм Потужність: 6-кільцева - 15А,
Сигнал: 12 кільце-2A
Рівень захисту IP51
Зміна контактного опору <10 мОм Робоча вологість <70%
Опір ізоляції ≥1000 МОм при 1000 В постійного струму Електричний контактний матеріал Дорогоцінний метал
Електрична міцність 1000 В змінного струму при 50 Гц, 60 с, 2 мА Специфікація ліда 15A-AFP 2*0,75 мм², 2A-AFP 2*0,15 мм²
Робоча температура -40℃~+65℃ Довжина відведення 500 мм + 20 мм