Кільце ковзання Ingiant DHK350-3-15A з наскрізним отвором для промислових машин
Короткий опис:
Деталі продукту
Теги продукту
Специфікація
DHK350-3-15A
Основні параметри
Кількість контурів 3 Робоча температура «-40℃~+65℃»
Номінальний струм 15A, можна налаштувати Робоча вологість <70%
Номінальна напруга 0~240 В змінного/постійного струму Рівень захисту IP54
Опір ізоляції ≥1000 МОм при 500 В постійного струму Матеріал корпусу Алюмінієвий сплав
Міцність ізоляції 1500 В змінного струму при 50 Гц, 60 с, 2 мА Електричний контактний матеріал Дорогоцінний метал
Динамічна зміна опору <10 МОм Специфікація свинцевого дроту Кольоровий тефлоново-ізольований та луджений багатожильний гнучкий дріт
Швидкість обертання 0~600 об/хв Довжина підвідного дроту 500 мм + 20 мм
Стандартний креслення контуру виробу
опис-продукту1
Заявку подано
• Обладнання для виставок/демонстрацій
• Пакувальні / обгортальні машини
• Системи обробки напівпровідників
• Промислове обладнання
• поворотні індексні столи
• Обладнання для контролю процесів
• Важкі башти або кабельні котушки
• Аварійне освітлення, роботизовані палетувальні машини, опція
• Медичне обладнання | поворотні датчики, аварійне освітлення, робототехніка
• Мініатюрні кабельні котушки
опис-продукту2
опис-продукту3
опис-продукту4
Наша перевага
1. Перевага продукту:
· Унікальна продуктивність обробки сигналів з мінімальним шумом електричного кола
· Щільна упаковка для найвибагливіших обмежень простору
· Повна сумісність з аналоговими та TTL-сигналами рівня керування
· Прецизійні кулькові підшипники для тривалого терміну служби
· Доступні герметичні блоки, IP67 опціонально
· Міцна конструкція з анодованого алюмінію
· Доступний з Ethernet
· Швидка доставка
Фабрична сцена
опис-продукту5
опис-продукту6
опис-продукту7Специфікація
DHK350-3-15A
Основні параметри